Facebook Instagram YouTube Galerie

26.září 2024  |   Akce školy  |   Ředitelka  |
Zahradní slavnost MŠ+ZŠ

Čtvrtek 26.9.2024

Máme za sebou první letošní společnou akci, při které jsme se potkali s dětmi a jejich rodinami, počasí nám přálo a účast byla hojná.

Pracovníci naší školy se v tomto podzimním odpoledni sešli na školní zahradě s rodiči a jejich dětmi. Jednalo se o neformální setkání, díky kterému jsme měli prostor se blíže poznat, popovídat si, dát si něco dobré. Na výběr byly také dobroty, do jejichž příprav se zapojili i děti z mateřské školy a žáci při hodinách pracovních činností. Na místě byl pak připravený program ve formě různých úkolů a aktivit, ale dozvědět jsme se mohli také něco o krojích nebo třídění odpadu. Prvňáčci se po usilovné měsíční práci ve škole opět potkali se svými kamarády ze školky.

Děkujeme všem rodičům i dětem za vytvoření příjemné atmosféry, za pomoc při přípravě a v neposlední řadě za tu neskutečnou spoustu dobrot, z nichž něco málo zbylo i na páteční svačinku pro děti.

Jak jsme si to užili můžete vidět ve fotogalerii na Zoneramě

Budeme se těšit na další společná setkání a přejeme pohodové podzimní dny!

Dnes je 2. října 2024
a svátek má Olivie a Oliver.

Základní škola a Mateřská škola Kotvrdovice, příspěvková organizace
Kotvrdovice 124, Kotvrdovice, 679 07